חריקת המאזניים

הנה משהו מעניין. מבזק בוואינט:

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר עונש מאסר של שלוש שנים וחצי על תמיר בן סימון, תושב העיר בן 20. בן סימון הורשע בהצתת סוכה ליד בית כנסת, בהשחתת ספרי קודש ובריסוס כתובות נאצה וכתובות שטניות.

השופט רון שפירא ציין כי התרשם שהמעשים הפוגעים לא בוצעו על רקע גזעני, אלא בעקבות שימוש בסמים.

(ההדגשות שלי, הפשעים במקור)

להזכירכם, לפני קצת יותר משבוע נגזר דינו של ישראל ולס, האב החרדי הצעיר שהרג את בנו (הרג זו מילה עדינה מאד, אבל בכך הוא הורשע). גזר הדין: 6 שנים. הנה ידיעה אקראית בנושא.

מעניין, לא? 6 שנים על הריגת הבן שלך, שלוש שנים וחצי על שריפת סוכה (אין לי מושג אם היו אנשים בפנים), השחתת ספרי קודש וריסוס כתובות גרפיטי (כלומר, סלחו לי, השחתת רכוש).

ולא לשכוח, יש גם את ההוא מאור יהודה, סגן ראש העירייה, ששרף ספרי קודש, רק של בני דת אחרת. ההוא, אגב, אם אינני טועה, לא קיבל כלום. לא חושב שבכלל הוגש כתב אישום נגדו. זאת למרות שיוסי גורביץ הגיש תלונה במשטרה. במלים אחרות, אני מחכה לפוסט (ארוך) של גורביץ.

תגובות

  1. אריק

    בהתחשב בזה שמרבית האנשים שנשפטים על עבירות רכוש בדר"כ יוצאים עם מס' מועט של ימי מאסר בפועל, הסיפור הזה באמת מקומם.

  2. מיכל פ"פ

    לא יודעת למה, אבל זה הזכיר לי את הפסוק (ציטוט פריסטייל): מעשי ידי טובעים בים ואתם אומרים שירה. תחשוב על כל הילדים הקטנים שקישטו את הסוכה וראו את מעשי ידיהם עולים באש.

    חוצמזה, אני מוטרדת. עשיתי גוגל על עצמי וגיליתי שמישהו כתב שאני חסרת חן ומעוף. מוות לטוקבקיסטים! (האם זו הסתה? דברי חנופה יתקבלו בברכה)

להגיב זה מגניב