הרצאות

רוצים שגם החבר׳ה בעבודה או בארגון שלכם ישמעו על איך הדברים עובדים מאחורי הקלעים? הזמינו אותי להרצות אצלכם. אני מבטיח לבאס, אבל גם לתת שביב של תקווה. הנה כמה דוגמאות להרצאות שמבוססות על הניסיון שצברתי בעבודה העיתונאית שלי. כל הרצאה אורכת 45-90 דקות ומתאימות לחברות גדולות או ארגוני עובדים וגם לפורומים אינטימיים יותר. אפשר להזמין גם הרצאות מותאמות אישית. דברו איתי דרך טופס יצירת קשר בסוף העמוד.


הנה הכסף!

למה הארנונה כל הזמן מתייקרת? איזה תלמידים מקבלים מהממשלה יותר תקציב מהילדים שלכם? מי באמת מאשר את תקציב המדינה? איך מוסיפים מיליארדים לתקציב הביטחון? למה הפקידים סוחרים בתקציבים עם חברי הכנסת? ודרך איזה חור הלוביסטים נכנסים לתוך תקציב המדינה? הרצאה שהיא הצצה אל מאחורי הקלעים של תהליכי קבלת ההחלטות הכלכליות הגדולות ביותר, בניסיון לגלות סוף סוף איפה הכסף.


למה אין סיכוי שתהיה לכם פנסיה
(ומה אפשר לעשות בשביל לפתור את זה)

בואו נודה על האמת: פנסיה היא אחד הדברים המשעממים ביותר בעולם. אבל זו בדיוק הבעיה, כי השחקנים החזקים ביותר במשק מנצלים את העובדה שאנחנו לא רוצים לדבר על פנסיה בשביל לגבות מאיתנו דמי ניהול מופקעים, ולא לשים לב לפצצת הזמן שמסתתרת לנו בתוך הפנסיה. בהרצאה הזו נחשוף את האיומים הגדולים על הפנסיה שלנו, נבין מי אחראי להם, ונגלה מה אפשר לעשות בשביל להתמודד איתם.


למה, לעזאזל, יש לנו כל כך הרבה ביטוחי בריאות?

נכון שיש לכם ביטוח משלים של קופת החולים? אולי אפילו פלטינום? ובטח גם איזה ביטוח בריאות פרטי בנוסף, רק בשביל להיות רגועים? זה לא מקרה. בשנים האחרונות קבוצה קטנה של אנשים עם הרבה מאוד כסף וכוח התחילו לשנות את המציאות כך שאנחנו נקנה יותר ויותר ביטוחים, ונקבל בדיוק את אותה בריאות, רק שנשלם עליה יותר. בהרצאה נחשוף את מארג האינטרסים הסמוי מן העין, נבין מי מושך בחוטים, ומה צפוי להשתנות מעכשיו.


החיים במספרים

למה אתם משלמים כסף כשאתם הולכים לרופא מומחה בקופת החולים? למה ביטוח רכב עולה כל כך הרבה? באיזו רשות מקומית הממשלה משקיעה הכי הרבה? איזה בית ספר בישראל מקבל הכי הרבה תקציבים? למה הארנונה עולה כל שנה? איזה טייקון עשה את התספורת הכי גדולה? כמה מקבל לחודש שיאן הפנסיה התקציבית של המדינה? כמה באמת הממשלה משקיעה בחינוך הילדים שלנו? כל מה שאתם צריכים לדעת על על המספרים הקטנים, הגדולים והמעצבנים שמרכיבים את החיים שלנו.


הזמינו הרצאה!

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]