ועכשיו, מילה מחבר הכנסת חיים כץ

מזה מספר שבועות שאני מקבל הודעות משונות מאד במהלך היום בביפר, רובן ככולן מאנשים שונים משונים במרכז הליכוד, ובעיקר מאנשי מחנה פייגלין. היום, ממש עכשיו, הגיעה הודעה בביפר מחבר הכנסת חיים כץ, ככל הנראה, איש התעשייה האווירית בעברו. חשבתי שאולי גם אתם תרצו להתענג עליה:

עשרות עובדי התעשייה האווירית הגיעו בשעה האחרונה לקלפי שבמושב חדיד לבושים בחולצות העבודה שלהם מלווים על ידי חיים כץ אשר בא לפקח מקרוב על כך שהם יבצעו את המוטל עליהם ויצביעו לפי הדיל שבין חיים כץ לנתניהו. לפרטים: חיים כץ.

הבהרה: בעקבות שיחה עם עוזרו של ח"כ כץ, עולה החשד כי ייתכן וההודעות שקיבלתי בשמו של חיים כץ לא באמת נשלחו מטעמו, אלא מטעם גורמים עוינים. אין לי שום דרך לוודא זאת, לכאן או לכאן, כפי שאין לי דרך לוודא זאת במקרה של הודעות אחרות שאני מקבל בביפר. הנוהג הוא שהודעה שמתקבלת בביפר מגיעה מגורם מוסמך. בכל מקרה, אין הכתוב לעיל בא לציין עמדה כלשהי לכאן או לכאן.

תגובות

 1. שחר

  טוב, אולי זה לא המקום, אבל אתמול בערב נכנסתי מבוהל לבלוג הטמטום משוכנע שאגלה איך פספסתי עונה שלמה של דיוני האח הגדול רק כדי לגלות ששום דבר לא זז שם מאז הישרדות.

 2. שאול א.

  אני מודה שהיתה מחשבה לפתוח אותו מחדש לנוכח האח הגדול, אבל היא נגנזה די במהירות, מחוסר היענות. חבל שלא נזכרת קודם, היינו חוגגים אל תוך הלילה.

 3. Brutus

  שחר, אל תדאג, עוד איזה שבועיים מתחילה הישרדות 2. אולי יש על מה לדבר, תלוי בחברים.

 4. Brutus

  אני לא מבין. הכנסת הזאת מכהנת כמעט 3 שנים, הליכוד בקושי הכניס 12 מנדטים, וזו פעם ראשונה שאני שומע על חבר הכנסת הזה.

להגיב זה מגניב

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.